K porozumeniu Čelovekom

ZDROJ

Všetko má svoj Zdroj. Úplne všetko.
Mali by sme sa nad tým častejšie zamýšľať.


Napríklad pri komunikácii s ľuďmi. Aký Zdroj myšlienok používame my, aký Zdroj myšlienok má ten, kto s nami rozpráva. A aby ste nehľadali, kde netreba, napoviem, že sú len dva hlavne Zdroje – Boh a Satan.

Človek si namýšľa, ako on rozmýšľa a vymýšľa… no všetko tu už bolo vymyslené, my len zachytávame myšlienky. Zachytávame tie, na ktoré sme naladení. Niekedy máme myšlienky dobré, inokedy nás napadajú horšie. Ide o to, aký Zdroj myšlienok využívame. Zvyčajne taký, ako sa cítime, akú náladu máme.

Keď chceme konať Dobro, prijímame v tomto smere Božský Zdroj inšpirácie. Vtedy sme naladení na Lásku a Dobro, máme chuť urobiť niekoho šťastným a tiež sa šťastne cítiť.
Ak sme však naladení na pomstu, hnev, závisť, či nenávisť, naše myslenie sa naladí na myšlienky, ktoré majú satanský pôvod. Samozrejme, že si to nechceme pripustiť každý si o sebe myslí len to dobré . No verte mi, ak to začnete Pozorovať a Uvedomovať si Zdroj myšlienok, začnú sa diať zvláštne veci. Sebakontrola na úrovni myslenia je totiž veľmi účinná a dokáže spôsobiť veľké pozitívne zmeny.

Myšlienky sú Duchovné Sily,
ktoré v sebe nesú Moc,
o ktorej dnešné ľudstvo sotva niečo tuší…

S úctou Milan

žijeme vedome?

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: