Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

„Žilinka musí čeliť niktošom, ktorí by nevyhrali ani voľby do Rady pomocnej školy,“ reaguje Baránek na spôsob grilovania generálneho prokurátora v parlamente niektorými poslancami vládnej koalície

Politický analytik Ján Baránek komentoval vystúpenie šéfa slovenských prokurátorov pred členmi Ústavnoprávneho výbora Národnej rady SR.

Práve som dopozeral rokovanie Ústavnoprávneho výboru NR SR, kde bol aj generálny prokurátor SR Maroš Žilinka. Opäť a opäť si potvrdzujem názor, ktorý tu omieľam od r. 1999. Máme zlý volebný systém. Lebo len v jednom volebnom obvode sa môžu do NR SR doslova ZVIESŤ na chrbte lídra na kandidátke tej ktorej strany také čudá, aké som dnes v tom výbore videl.

Ľudia, ktorí by sami o sebe nevyhrali ani voľby do “Rady pomocnej školy”, len z titulu funkcie, nie z titulu osobnosti, rešpektu a vedomostí, “grilovali” generálneho prokurátora nezmyselnými argumentmi, bez naštudovania si problematiky, len na základe informácií z médií. Toto je absolútna katastrofa.

Keď nevedomosť, hlúposť a prvoplánová zaujatosť, dostáva a dostane moc len z titulu stoličky, na ktorej sa nejakým nedopatrením, resp. chybou v systéme, ocitne. Ľudia, o ktorých by ste inak nevedeli, lebo ich osobnostné predpoklady im absolútne nedávajú šancu na úspech v akejkoľvek volebnej súťaži a chronicky parazitujú na politike len zásluhou systémovej chyby zlého volebného systému.

Dovolím si tvrdiť, že náhodným výberom vyzbieraní členovia takéhoto výboru “z ulice” by narobili možno menej hanby ako tieto politické omyly tam sediace. Generálnemu prokurátorovi želám veľa síl a najmä nervov.

Žilinka, na ktorého tu mafia vypísala odmenu za fyzickú likvidáciu, musí čeliť takýmto niktošom… Nepoviem, ak má čeliť, nech čelí! Ale odborníkom a ľuďom, čo majú minulosť, obhájiteľnú prítomnosť, osobnosť a informácie. A nie takýmto nímandom, ako sú NIEKTORÍ, teda nie všetci(!) členovia tohto výboru.

Zdroj: Facebook Ján Baránek

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar




ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: