Život srbského prezidenta ohrozuje narkomafia

Srbský minister vnútra Aleksandar Vulin sa domnieva, že život prezidenta Aleksandra Vučića je ohrozený kvôli boju proti drogovej mafii.

„Odhalili sme veľkú, brutálnu a veľmi nebezpečnú skupinu. Zatiaľ nie je známe, koľko vrážd majú na svedomí, zatiaľ sú obvinení zo sedmich vrážd. Som si istý, že počas tohto procesu sa odhalí viac,” ministra cituje agentúra „RIA Novosti“.

Podľa Vulina je jedným z lídrov skupiny vodca „kavačského drogového klanu“ z Čiernej Hory Radoje Zvicer, ktorý je na úteku.

Minister vnútra tiež poznamenal, že súčasný srbský prezident zjednocuje okolo seba mnoho politických kruhov, väčšina občanov mu dôveruje. Banditi na úteku chápu, že ak zabijú napríklad šéfa ministerstva vnútra, bude nahradený, no je iné, ak sa zbavia Aleksandra Vučića, zabijú tým politickú osobnosť, ktorá zaručuje politickú stabilitu Srbska, zjednocuje väčšinu politických strán a má absolútnu dôveru väčšiny srbských občanov, tvrdí Vulin.

V súvislosti s vyvíjajúcou sa situáciou sa ochrana prezidenta posilní.

news-front

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Exit mobile version
Prejsť na panel nástrojov