Zmenilo sa to.

Zmenilo sa to. To všetko. Všetko, čo sme žili. Sú ľudia, ktorí to ešte nepochopili. Myslia si, že všetko bude ako bolo. Nebude. Nikdy to tak nebolo, aby bolo, ako bolo. Život je totiž zmena. Séria zmien.

Zmena za zmenou sa odvíja a Život sa vyvíja. Život každého jedného z nás. Niekto sa zamiloval do vlastných zmien a premien a niekto potrebuje byť v dave, obklopený pocitom, že v tých zmenách nie je sám. Že keď už, tak nech je zmena taká, akú ju majú všetci. Ťažký omyl zažíva každý jedinec, ktorý si myslí, že je v poriadku robiť to, čo robia všetci…

Svet sa zmenil a ešte sa dlho meniť bude. My ľudia v ňom budeme žiť. V celom tom procese zmien. A či už podľahneme zmenám, ktoré pre všetkých nastavuje zopár jedincov, alebo si zmeny vytvoríme sami tak, aby sme sa mohli slobodne rozvíjať a napredovať, to už je vec každého z nás.

Preto nesúďte. Nesúďme. Zmierme sa s tým, že sa ľudia rozhodujú podľa úrovne svojho vlastného vývoja. Niekto sa proste bojí rozhodnúť sa sám za seba. A tak počúva autority, nadriadených, rodičov, partnerov, deti… a tí zas za tých, za ktorých rozhodli, berú na seba tú ťažkú dlhotrvajúcu zodpovednosť.

Berme to tak, ako to ide. Pomáhajme si navzájom. Veľa ľudí ešte precitne a budú potrebovať pomoc už prebudených. Nič nikomu nevyčítajme, lebo ľudia sa rozhodovali v nádeji, že už budú mať pokoj. No POKOJ, ten nájdeme len sami v sebe… 

S úctou Milan

žijeme vedome

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Exit mobile version
Prejsť na panel nástrojov