K porozumeniu Čelovekom

Známy slovenský právnik: Propaganda sa roztáča. Pápež odcestoval, môže začať Covid-strašenie!

Právnik Lukáš Machala z REPUBLIKY pripravuje verejnosť na to, čo sa spustí mediálne teraz, po odchode pápeža. Začína ďalšia fáza masáže mozgov. Machala spísal svoje očakávania mediálnych manipulácií do bodov.

Podle pamětnice bombardování a německé agrese je dnešní situace mnohem depresivnější a více frustrující: „Je to horší jak za války!“

„Propaganda sa roztáča,“ upozorňuje na sociálnej sieti právnik Lukáš Machala. „Pápež odcestoval, môže začať kovid-strašenie. Zapamätajte si, v médiách budete čítať, počúvať a vidieť nasledovné: počet pozitívnych prípadov pribúda – nikto vám nevysvetlí, že pozitívny nie je automaticky aj chorý!“Lukáš MachalaLukáš Machala, Zdroj: FB Lukáša Machalu

Podľa právnika z Republiky budú ďalej masírovať mozgy frázou, že máme byť zodpovední: „Dajte sa prvý, druhý, tretí, štvrtý….x tý raz očkovať, poctivo sa testujte do úmoru…,“ predpovedá rétoriku vlády.

Po tretie, podľa Machalu budú strašiť neočkovanými. „Pozor na neočkovaných – sú hrozba! Nakazia sa rýchlejšie a môžu nakaziť aj zodpovedných – očkovaných. Nikto vám už v médiách nevysvetlí načo ste sa teda dali očkovať, keď sa aj tak infikujete,“ upozorňuje právnik.

Ďalšie body rebríčka, ktorý Machala zostavil, zahŕňajú: „Treba dodržiavať všetky vyhlášky, nariadenia aj uznesenia štátnych orgánov. Nikto vám v médiách opäť neobjasní, že drvivá väčšina nezmyselných príkazov je protiprávna!“ Podľa Machalu budú hovoriť: „Ignorujte dezolátov, opice, hoaxerov, konšpirátorov – skrátka všetkých, ktorí majú iný názor ako majú všemúdre médiá hlavného prúdu.“

Budú hovoriť: „Verte len nám, my sme pravda a naša účinná propaganda vás zachráni pred kovidom…preto nás nonstop sledujte, aby ste načisto zblbli. A ako ukážka začínajúcej propagandy, dnešný Smetiarsky titulok,“ píše právnik a pridáva aj fotografiu článku.

„Silné nervy a pozitívne vibrácie priatelia,“ dodal Lukáš Machala na záver.

HLAVNYDENNIK

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: